Presunúť na hlavný obsah

Klubový informační systém

Systém pro efektivní řízení a správu sportovního klubu

Vyvinuto společně s vámi – kluby

Klubový informační systém je moderní a cenově výhodný nástroj, který výrazně zefektivní a zautomatizuje veškeré administrativní, komunikační a informační procesy, které řeší každý sportovní klub. V dnešním výrazně digitalizovaném světě vám nabízíme pokročilý nástroj, který jde s dobou.

Široká nabídka modulů

Široká nabídka propracovaných modulů, které pro kluby neustále zdarma vyvíjíme, je zárukou, že se budete moci soustředit hlavně na sport a odpadnou vám zbytečné hodiny práce s administrativou a neefektivní komunikací. Klubový informační systém vám usnadní komunikaci s hráči a rodiči i správu plateb a lékařských prohlídek. Poskytne vám pokročilé statistiky i přehledy veškerého dění uvnitř vašeho klubu. Jeho velkou výhodou jsou i notifikace, díky kterým na nic nezapomenete.

Chcte se dozvědet více o Klubovém informačním systému KIS?

Klienti, kteří využívají Klubový informační systém:

FK Teplice
HC Sparta
HC Dynamo Pardubice
a spoustu dalších...

Kam dál?

Statistické systémy

Vyvíjíme komplexní statistické systémy. Zajišťujeme sběr statistických dat včetně jejich zpracování a výstupů pro média či různé aplikace.

E-shopy

Obchod na míru, ať už prodáváte cokoliv. Napojení na účetní systémy, systémy přepravních společností, platební brány a podobně.

Chcete něco podobného? Dejte nám vědět
Nezávazná poptávka
Projekty eSports najdete po celém světě
Máte jiné speciální požadavky? Ozvěte se nám
Všechny kontakty